חזרה למאמרים
יום שני, 01 לפברואר 2016
קיטור

 

טיפול עם תוכנית הקיטור

מכבסות מקצועיות תמיד השתמשו בקיטור על מנת לחסל קמטים מהבגדים, קיטור מרפה את סיבי הבד וכל הקפלים והקמטים של הבדים נעלמים לחלוטין. אלקטרולוקס בשיתוף פעולה עם מכבסות מקצועיות יצרו עבורכם את תוכנית ה STEAM SYSTEM

קיטור מרענן אריגים ובדים

כדי להחזיר רעננות ולתת חיים חדשים לבגדים ששהו בארון (לפעמים גם עונה שלמה) משתמשים בדרך כלל בניקוי יבש במכבסה, מהיום תוכלו לרענן את בגדיכם באמצעות תוכנית ה-REFRESH המאפשרת לחדש את הבדים באופן טבעי ומהיר יותר.

חיסול ריחות לא נעימים מהבדים

הודות לתוכנית הקיטור תוכנית הריענון המיוחדת REFRESH מחסלת ריחות בישול ועישון מהבגדים ומרעננת אותם. יותר לא תצטרכו לתלות את הבגדים באוויר למשך שעות כדי לרעננם.

ספא יוקרתי

 ועם תוכנית ה STEAM SYSTEM סיבי הבד מתרעננים, ריחות נעלמים והקמטים מוחלקים.

הקיטור מקל על פעולת הגיהוץ

על מנת להקל על פעולת הגיהוץ שלרוב נחשבת למשעממת שבעבודות הבית אלקטרולוקס המציאה עבורכם את תוכנית הקיטור STEAM SYSTEM הודות לתכונותיו של הקיטור, הבד נרפה ומתקמט פחות. הגיהוץ הופך לקל ומהיר יותר, בגדי הספורט ופריטי לבוש יומיומיים יוצאים מהכביסה מוכנים ללבישה כאילו עברו גיהוץ.

 

בישול ואפייה באדים

רק הוספנו אדים והתוצאות מושלמות!  Electrolux  מציגה את פתרונות האידוי המקצועי היישר למטבח הפרטי שלכם.

להמשך קריאת הכתבה

מוצרי חשמל קטנים

מוצרי חשמל קטנים ישרתו אתכם לאורך זמן ואפילו יחסכו לכם ובגדול

להמשך קריאת הכתבה
לכל המאמרים


אודות חברת מיניליין

חברת מיניליין בע"מ נוסדה בשנת 1981 והינה אחת החברות הוותיקות הגדולות והיציבות במשק הישראלי בכלל ובשוק מוצרי החשמל הביתיים בפרט. החברה נמצאת בבעלות משפחת אשר וקבוצת אלייד. כיעד עליון הגדירה החברה שיפור מתמיד בתחום השירות והאיכות על מגוון מותגיה. שילוב בין מותגים ברמה בינלאומית גבוהה, מקצועיות ומקצוענות הינם המפתח למימוש יעד זה.