חזרה למאמרים
יום שני, 01 לפברואר 2016
בישול ואפייה באדים

שפים משתמשים בשילוב של בישול ואפייה באמצעות אדים, פעולה ההופכת מנות רגילות ליוצאות דופן. כיום האפשרות הקולינרית נמצאת בהישג ידכם ואתם מוזמנים להינות מתוצאות בישול ואפייה יוצאות דופן, בדיוק כמו השפים הגדולים.

בישול באדים

פעולת הבישול באדים משמרת את הטעמים הייחודיים והרכות של המזון, החום הרגיל מבטיח שהחלקים החיצוניים של המזון ישארו פריכים וזהובים, והחלקים הפנימים ישארו רכים ועשויים בדיוק כמו שצריך, טעמים מושלמים בכל בישול.

Electrolux מציעה לכם בביתכם הביתי לבשל כמו השפים הגדולים, זאת באמצעות הפעלת פונקציית הבישול באדים CombiSteam Deluxe

לבחירתכם 3 פונקציות האדים של התנור לחוויה קולינרית - פונקציות האדים ישמשו גם לאפייה גם להשחמה, צלייה ובישול איטי

בריאות בהישג ידכם

מנות מאודות ידועות בערכן התזונתי הגבוה, האדים משמרים עד 50% יותר ויטמינים ומינרלים מכל שיטת בישול אחרת. שילוב של אדים וחום יפחית משמעותית את משך הבישול וישמר את הערך התזונתי של המנות שלכם.

חסכון באנרגיה

שיטת הבישול באדים מצריכה כיוון חום נמוך יותר מהרגיל, פעולה שתסייע לכם להפחית משמעותית את משך הבישול ובכך לחסוך באנרגיה באופן משמעותי.

 

 

קיטור

עיצמו את העיניים ודמיינו לכם את ההנאה בקבלת טיפול אדים ארוך בספא יוקרתי.

להמשך קריאת הכתבה

מוצרי חשמל קטנים

מוצרי חשמל קטנים ישרתו אתכם לאורך זמן ואפילו יחסכו לכם ובגדול

להמשך קריאת הכתבה
לכל המאמרים


אודות חברת מיניליין

חברת מיניליין בע"מ נוסדה בשנת 1981 והינה אחת החברות הוותיקות הגדולות והיציבות במשק הישראלי בכלל ובשוק מוצרי החשמל הביתיים בפרט. החברה נמצאת בבעלות משפחת אשר וקבוצת אלייד. כיעד עליון הגדירה החברה שיפור מתמיד בתחום השירות והאיכות על מגוון מותגיה. שילוב בין מותגים ברמה בינלאומית גבוהה, מקצועיות ומקצוענות הינם המפתח למימוש יעד זה.